מ"ה דעתי

ככה נותנים שרות (מעשייה אמיתית בשני חלקים)
דורון שהם | 05/10/2020 | 0 תגובות
חלק ראשון: יש אנשים שקוללו (יש כאלה שיגידו בורכו) בשיער מתולתל גם כאשר הוא כבר כסוף מזוקן. והוא ,השיער צומח ללא התחשבות בסגר או במגפה. פוליטית או בריאותית.

אותם אנשים מוצאים את עצמם נואשים ומתוסכלי תסרוקת ללא יכולת לשלוט בגידולי הפרא שצומחים על ראשם. כאן נכנסת לתמונה אישה לא הכי צעירה ולא הכי בריאה אבל אישה שבשמחה ובנכונות נחלצת לעזרת אותם אומללים

וכפי שנזכיר בהמשך , לעזרת עוד ועוד אנשים ללא הבדל דת מין וצבע. לאישה המופלאה הזאת קוראים רנה טורבו. ללא היסוס היא הזמינה את תלתלי ואותי לבוא למחסן "יד שניה" בשעות הערב! להציל את שאריות כבודי בעזרת מספריים ומסרק.

התיישבתי על הכיסא שהוכן לכך ונעטפתי ביריעת בד ורנה הנפלאה התיצבה לביצוע מלאכת הגיזום. תוך כדי קיצוץ וסירוק היא המשיכה ללא הפסקה לקבל ציוד שאנשים לא צריכים ולתת ציוד לאחרים שכן צריכים. תנועה בלתי פוסקת של נזקקים בעוד שערותי המתולתלות צונחות כפתיתי שלג על רצפת המחסן הדחוס. כמות האנרגיה ששפעה מהאישה הזאת והיכולת לתת תשובות ושרות איכותי למספר כל-כך גדול של אנשים. מסוגים שונים ובדרכים שונות, היו כל כך נפלאים בעיני וכל כך לא שיגרתיים שיצאתי משם נדהם ואפילו לא הבטתי במראה. רק כאשר הגעתי לביתי ראיתי שלמרות כל הדברים שהיא עשתה במהלך הטיפול בתלתלי, התוצאה הייתה מרהיבה ,מדוייקת ומקצועית כפי שלא זכיתי לה אפילו במספרות אחרות (בתשלום) אכן רנה טורבו היא אחת ויחידה ואני מצדיע לה ומודה לה על השרות שנתנה לי ולאחרים .

תודה רנה ורק שיהיה לך כח להמשיך כך עוד שנים רבות.

הוסף תגובה

תגובות לדעה:

עדיין אין תגובות לדף זה.
מוזמנים להגיב!