מ"ה דעתי

צרור עצות
דורון שהם | 08/06/2020 | 0 תגובות
הפעם אשתמש בשם ספרותי שבחרתי לעצמי בגלל היותו הולם את תוכן הדברים. ובכן, שמי הספרותי הנבחר הוא "מיקי האבלי". כמובן שמי האמיתי יוודע לקורא החרוץ בתוקף החלטת צוות האתר.

המניע לכתיבת הטקסט הבא הוא גל חדש של יזמות צוות האיתור לבחירת ממלאי תפקידים מרכזיים. משימה חשובה זו אינה יכולה להשאר ב-ד' אמותיו של הצוות מוכשר ככל שיהיה. בכל זאת ממלא התפקיד שעליו יומלץ צריך להגיע למשרדו

ולמשרתו החדשים כשהוא מצוייד בכלים להתמודדות עם התפקיד. במקרים רבים ראייה מערכתית ועבודת צוות אינם מספיקים. בתור דרישות סף הם בהחלט כן מספיקים אבל לצורך ביצוע התפקיד יש לצייד את המועמד בכלים נוספים.

להלן עצותי לנידון שהצוות בחר בו(זה מתאים למשרות רבות בארסנל ההגדרות של תפקידים מרכזיים) ראשית נמק בשיחה את כל הסיבות מדוע אינך רוצה-מתאים-מוכשר-זמין וכיו"ב נימוקים למילוי המשימה החשובה שהוטלה על כתפיך בעיתוי בעייתי זה.

אתה מוזמן להשתמש בנימוקים שהעלית לפני שנבחרת לתפקידך הקודם. הציבור לא זוכר 4 שנים אחורה. אחרי שתיבחר כנס ישיבה רבת משתתפים שתוכן הדברים שנאמרו בה יפורסמו לציבור בדף לחבר הבא. ללא כל דרך לזהות מי אמר מה ,

ולמה התכוון. לכל ישיבה תבוא עם דעה מגובשת והחלטה שאותה קיבלת לבד או עם בן משפחה קרוב(בשעת חרום אפשר לגבש דעה גם עם חבר קרוב)יחד עם זאת במהלך הישיבה בה תידון הסוגייה שהעלית לדיון,

עליך להנהן בראשך להסכמה לכל דובר שיבחר להתנגד להצעתך. ממילא היא לא תבוצע. תן לו הרגשה שמתייחסים אליו ברצינות. זה יועיל גם בתפקידך הבא.

חייך לעיתים קרובות בעידוד והסכמה גם לדעות הזויות לחלוטין. העיקר אל תיתן לאיש לחשוב שכבר גיבשת דעה. היה אסרטיבי ופרו אקטיבי גם אם מושגים אלה שמעת לראשונה בהרצאה של היועץ לפני שבועיים.

ועצה אחרונה תן לכל החברים את ההרגשה שתפקידך הנוכחי הוא רק מקפצה לתפקיד הבא שגם אותו,כמובן, תמלא עפ"י עצותיו הטובות של "מיקי אבלי"
הוסף תגובה

תגובות לדעה:

עדיין אין תגובות לדף זה.
מוזמנים להגיב!